Co nieco o kursach

Jeśli nie byłeś jeszcze na kursie Alpha, możesz zobaczyć jak one wyglądają u nas, oglądając niżej zamieszczony film. Jeśli byłeś już na kursie, napisz nam czy znalazłeś to czego szukałeś? Co przeżyłeś? Może dzięki kursowi doświadczyłeś obecności Żywego Boga w swoim życiu? Może zrozumiałeś, jaką Miłością obdarza cię Bóg każdego dnia, jak On, Król, Pan, Władca Wszechświata tęskni za Tobą, jak czuje się samotny bez Ciebie? Tak, właśnie bez Ciebie!

Czy może myślisz sobie, że nie warto było, bo: gofry nie były wcale takie dobre, a animator nie miał takiej wiedzy jakiej oczekiwałeś? Może doszedłeś do wniosku, że to nie dla Ciebie, dla innych może i tak, ale nie dla Ciebie?

Jeśli masz jakieś przemyślenia po kursie, napisz nam o tym. Może Twoje słowa pomogą nam lepiej przygotować następną edycję. Może przelanie na „papier” słów, które siedzą gdzieś w Tobie, pozwoli Ci bardziej przyjrzeć się swoim emocjom, swoim pragnieniom.

W menu Galeria można znaleźć zdjęcia z każdej edycji kursu. Zapraszamy do obejrzenia. Tam także można napisać swoje świadectwo lub przesłać je na adres email:  alfa.lomza@gmail.com.

My ze swej strony dziękujemy, że właśnie TY brałeś udział w naszym kursie.