Kurs małżeński XII 2015 – II 2016

W dniu 20 lutego 2016r. zakończył się kolejny Kurs małżeński prowadzony przez naszą wspólnotę. W kursie brało udział 9 par z różnym stażem małżeńskim. To był dobry, mile i owocnie spędzony czas, o czym świadczą świadectwa z kursu:

Podczas tego kursu uświadomiłem sobie jak ważny jest wspólny czas spędzony razem. Poświęcanie się dla żony. Wyręczanie, czy pomoc w codziennych czynnościach pomimo zmęczenia. Myślę, że po przeanalizowaniu materiału i wcielenie go w życie poprawi i urozmaici moje trzyletnie małżeństwo na dalsze lata.
Karol

Na kursie najważniejsze było dla mnie relacja z małżonkiem, otwieranie sfer które były zakryte i budowanie relacji. Też pomocne były materiały wykładowców w zrozumieniu pewnych aspektów.
Sylwia

Najważniejsza dla mnie była rozmowa wspólna na tematy o których wcześniej nie rozmawialiśmy, których unikaliśmy. Podobały mi się tematy kursu i ćwiczenia domowe.
Agnieszka

Najważniejsze dla mnie na kursie były wiadomości, które zostały przekazane przez dwie pary prowadzące, było to dla mnie bardzo ważne, cenne, dużo z tego kursu wyniosłam, mam nadzieję, że wraz z mężem wdrożyliśmy je do naszego pożycia małżeńskiego.
Joanna

Z każdego kursu wyciągałem cenne wskazówki, o których wcześniej nie wiedziałem, bądź nie chciałem wiedzieć. Zrozumiałem, że powinienem bardziej pielęgnować swój związek, żeby moja żona czuła się kochana i szanowana, żebym dawał jej dużo miłości.
Darek

Najważniejszy był czas spędzony z żoną. Wzajemna komunikacja, nowe spojrzenie na problemy małżeńskie, wspólne działanie w rozwiązywaniu problemów.
Sławek

Dla mnie najważniejszy był czas spędzony z mężem na naszych rozmowach, w codziennym dniu mamy go mało, a na tym kursie przypomnieliśmy sobie te chwile, o których zapomnieliśmy. Uświadomiliśmy sobie że małżeństwo to nie tylko praca, dzieci, ale przede wszystkim miłość o której prawie zapomnieliśmy. Był to dla nas szczególny czas, bo odkryliśmy siebie na nowo.
Kasia