Kurs małżeński I-III 2019r

Tę edycję kursu ukończyło 6 par małżeńskich. Jak piszą uczestnicy w swoich świadectwach, to był bardzo dobry, potrzebny czas dla ich małżeństwa.

Niech wiedza, którą otrzymaliście na kursie przyniesie Wam rzeczywiste, wymierne owoce w życiu i wzajemnych relacjach.

Świadectwa:
Kurs wpłynął pozytywnie na nasze małżeństwo. Zbliżył nas do siebie, nauczył pewnych, nowych rzeczy. Wyjaśniliśmy sobie wiele, mieliśmy dla siebie czas. Teraz wprowadzamy w życie to, co było na kursie.
Maria

Mam nadzieję, że ten kurs pozytywnie wpłynie na nasze małżeństwo, pozwoli dojrzeć więcej, postarać się bardziej, otworzyć się bardziej na siebie.
Dariusz

Kurs utwierdził nas w naszych małżeńskich postanowieniach. Przypomniał, że małżeństwo to związek dwojga ludzi o różnych charakterach, pochodzących z różnych rodzin, mających różne doświadczenia i potrzeby.
Magda

Kurs wpłynął pozytywnie. Nauczyliśmy się wielu rzeczy, ale i zrozumieliśmy co jeszcze trzeba wypracować, aby nasze małżeństwo (miłość !) była jeszcze bardziej spełnione i trwało do końca.
Michał

Zobaczyłem, że małżeństwo trzeba cały czas pielęgnować. Szacunek wzajemny, miłość i wiara w Boga są bardzo ważne i pomocne w życiu.
Bartosz

Kurs wpłynął bardzo pozytywnie na nasze małżeństwo. Pokazał nam jak właściwie mamy się komunikować i rozwiązywać problemy. Pokazał jak ważna jest moc przebaczenia i odkrycie języków miłości, co dla nas było najważniejsze. Poza tym wszystkie spotkania, każda sesja jest bardzo istotna, owocna. To bardzo dobry czas, który zmienia nasze 12 letnie małżeństwo na jeszcze lepsze.
Piotr

Kurs wpłynął pozytywnie na nasze małżeństwo. Bardziej rozumiem potrzeby i oczekiwania żony, a Ona moje.
Robert

Dzięki kursowi nauczyliśmy się radzić z problemami. Poznaliśmy języki miłości i wiele innych rzeczy, które pomogły nam zrozumieć nasze potrzeby. Myślę, że pokochaliśmy się jeszcze bardziej. Okazujemy sobie wdzięczności postanowiliśmy przeznaczać na ?czas małżeński? przynajmniej 1 wieczór w tygodniu. Kurs bardzo uzdrowił nasze małżeństwo.
Małgorzata

Bóg na kursie pokazał mi, jaka mam wspaniała rodzinę.
Marek

Kurs pomógł nam znaleźć czas na wspólne rozmowy i pokazał, jakie to ważne i istotne.
Iza