XVI edycja, X-XII 2018r.

Świadectwa uczestników:
Cieszę się, że tu trafiłam. Poznałam też wielu wspaniałych i dobrych ludzi. Zrozumiałam, że nie ważne jest co inni myślą na temat religii, że jeżeli wierzę to jest to jakieś dziwne. Ważne jest to co czuję ja ?
Patrycja

Kurs Alpha związał wiele rozsypanych elementów mojej osoby i ducha.
Anna

Myślę, że wiele rzeczy zrozumiałam. Nauczyłam się modlitw i zachowań które pomagają mi budować relację z Ojcem. Jestem spokojniejsza, może trochę mniej płaczliwa. Na pewno częściej się uśmiecham. Nauczyłam się dziękować i wielbić Boga, wcześniej tylko prosiłam.
Asia

Spotkałam ludzi, którzy podobnie jak ja szukają odpowiedzi na ważne w życiu pytania. Po co tu jestem i td. Zobaczyłam, że nie jestem z tym sama. Przełomowym dla mnie momentem była modlitwa podczas weekendu Alpha. Doświadczyłam żywą obecność Boga. Poczułam, że jestem naprawdę kochana przez Pana Boga i niczego więcej nie potrzebuję.
Asia

Z kursu wyniosłam więcej wiedzy, opanowania, które staram się wprowadzać na co dzień.
Marzena

Kurs Alpha pokazał mi z czym mogą borykać się ludzie niekoniecznie związani z Kościołem, otworzył mi szerzej oczy. Bardzo podobała mi się atmosfera ? serdeczności, służby sobie nawzajem. Za wszystko dziękuję ?Gdzie miłość wzajemna i dobroć, tam znajdziesz Boga żywego?
Anna

Kurs jest wspaniałym miejscem by wzmocnić wiarę i poznać trochę więcej samego siebie. Pomógł mi doświadczyć Boga i siły modlitwy. Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w spotkaniach, poczuć się bezpiecznie i swobodnie. Atmosfera jest super !
Anna

Kurs z pewnością poszerzył moją wiedzę na temat Boga i umocnił wiarę w sposób, który nie jest nudny lub wymuszony. Bardzo się cieszę, że miałam okazję wziąć w nim udział.
Barbara

Jakość mojego chrześcijaństwa jest w progresie. Szkoda, że nie trafiłem na ten kurs wcześniej ? to naprawdę kapitalna krucjata w dzisiejszych czasach.
Marek